networking in process..
Reklam verenler : Markamı Duyurmak İstiyorum Yayıncılar : Gelirimi Arttırmak İstiyorum
Haber

İtu Sözlük Yeni Tasarımı Yayında!İtü sözlük, yayın hayatına başladığı 2004 Mart ayından bugüne web-sitesinden öteye giderek bir çok arabirimi bünyesine katmış, sürekli gelişen bir yapıyla, yeni teknolojileri ve trend’leri takip eden bir web-comminitesi haline geldi.

 

 

Gelişerek büyüyen sözlükler artık kullanıcıların günlük hayatının bir parçası.

 

İtü sözlük kullanıcılarına daha hızlı bir sözlük alt yapısı sunmak, sözlük yazarlarına farklı alanlarda kullanım kolaylığı sağlamak ve reklam verenlere daha iyi hizmet vermek üzere yep yeni bir alt yapı ile teknoloji ile tasarım değiştirdi.

 

 

Geliştirilen yazılım alt yapısı ile sözlükte arama sonuçlarına ulaşmak daha hızlı. Akıllı arama sistemi ile site içinde ilgi alanınıza göre sörf yapmak kullanıcılar için daha hızlı ve eğlenceli.

 

Çoklu frame teknolojisini tek frame alt yapısı ile değiştiren yeni tasarım reklam verenler için farklı proje ve richmedia uygulamaların da önünü açtı.

 

 

Yeni tasarım alt yapısı ve teknolojisinin sağlayacağı avantajları öğrenmek için book@netbookmedia.com

 

 


(0 212) 324 00 60
Talatpaşa cad. No:5 Kat:3
Şişli / İstanbul

TTNET Müzik kendi rekorunu kırdı

TTNET Müzik sektördeki liderliğini kimseye kaptırmadı. devamı
netbook demografik paketler
Demografik paketlerimiz ile belirli bir hedef kitleye birçok site üzerinden çok avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.
N Social
"N Social" paketi, yayıncı ağımızda yer alan, nitelikli kullanıcı profili ve yüksek reklam performansı ile kendini ispatlamış sosyal ağlar ve sosyal paylaşım içerikli sitelerini içerir. Geniş bir yelpazede tüketiciye reklamlarını ulaştırmak isteyen firmalar için idealdir. N Tech
"N Tech" ise, Türkiye'nin en seçkin teknoloji sitelerini ve forumlarını içeren, özellikle elektronik ürünlerini tanıtmak isteyen reklamverenler için ideal reklam platformları sunan paketimizdir.

N Tech